HOLD SCHOOL
HOLD SCHOOL

HOLD SCHOOL

Pierwsza prywatna i ogólnodostępna ściana do wspinaczki sportowej na terenie Ziemi Kłodzkiej, HOLD SCHOOL to miejsce w którym możesz cieszyć się ze wspinaczki w naszym mieście!

Profesjonalny routesetting oraz regularnie zmieniane drogi na każdym poziomie sprawią że każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na poziom zaawansowania.

HOLD SCHOOL to miejsce w którym każdy może poznać piękny sport jakim jest wspinaczka. Gdzie zaufanie do partnera jest ważniejsze od rywalizacji a wyzwaniem jest pokonywanie własnych słabości.

W HOLD SCHOOL nauczysz się wszystkiego od podstaw ! Szybkie kursy wspinaczkowe sprawią że nawet jeśli wspinaczka jest Ci kompletnie obca w bardzo szybkim czasie nauczysz się podstawowych zasad bezpieczeństwa które pozwolą Ci na samodzielne korzystanie ze ścianki.

HOLD SCHOOL to także świetne miejsce dla najmłodszych. Specjalnie przeznaczona dla dzieci strefa „Playwalls” sprawi że nasze pociechy w formie zabawy postawią pierwsze kroki na ściance i przezwyciężą lęk przed wysokością! W najbliższym czasie będzie to też miejsce gdzie Wasze dziecko spędzi wymarzone urodziny w gronie przyjaciół. A dla tych bardziej zapalonych planujemy otwarcie klubu wspinaczkowego oraz indywidualnych sekcji wspinaczkowych!

Dla najbardziej doświadczonych zawodników oprócz świetnie zaprojektowanego i zbudowanego przez firmę Walls Street panela wspinaczkowego oferującego rozmaite przewieszenia przygotowaliśmy strefę treningową gdzie mieści się obwodownia, campus oraz chwytotablice marki „beastmaker”.
W najbliższym czasie rozpoczniemy także sekcje wspinaczkowe dla dorosłych.